22 Listopada 2017

Poczta dla rodziców
¶roda, 27 wrzesień 2017

Kochani Rodzice

W każdej grupie przez cały rok szkolny działa Poczta dla Rodziców. Od czasu do czasu znajdować się będ± tam dla Was róznorodne wiadomo¶ci. Prosimy sprawdzajcie swoj± "pocztę"

Jeste¶my "Mistrzami Odkrywania Talentów"
¶roda, 05 listopad 2014
Z rado¶ci± i dum± informujemy, że Przedszkole Publiczne nr 24  "NIEZAPOMINAJKA" zostało wyróżnione w konkursie dla Szkół Odkrywców Talentów za nowatorskie i kompleksowe rozwi±zania w kształceniu, oraz organizowaniu wsparcia dla dzieci i uczniów zdolnych. O¶rodek Rozwoju Edukacji przyznał przedszkolu tytuł „Mistrza Odkrywania Talentów”.
Wspópraca z rodzicami
poniedziałek, 07 wrzesień 2015

Jednym z naszych priorytetów jest poprawa wzajemnych kontaktów rodzic-przedszkole, przedszkole-rodzic. W tym celu powstało w naszej placówce szereg innowacyjnych pomysłów które przyczyni± się do poprawy wzajemnej komunikacji. Powstała poczta dla rodziców do której trafiaj± listy pisane przez wychowawców i dzieci oraz od rodziców do pracowników przedszkola Po ewaluacji wprowadzonych działań postanowiono kontynuowaćwypracowane działania.

Nasz adres: Ul. Leszka Białego 7, 47-232 Kędzierzyn-KoĽle, tel. (77)4835323