Strona Główna arrow Archiwum wydarzeń
Strona Główna
Kronika 2019/2020
Archiwum wydarzeń
Optymistyczny Kalendarz
Optymistyczne przedszkole
O placówce
Pracownicy
Grupy
Kółka zainteresowań
Rozkład dnia
Statut Przedszkola
Realizowane programy
Klauzula RODO
Advertisement
Advertisement
5 Kwietnia 2020
Niedziela
Imieniny obchodzą:
Borzywoj, Irena,
Wincenty
Do końca roku zostało 271 dni.
Aktualnie jest 66 gości online

Archiwum wydarzeń lat 2005-2016
Pożegnanie starszaków E-mail
Autor tekstu: Maria Homoncik   
środa, 03 lipiec 2019

Pożegnania nadszedł czas…..


W czerwcu nasze starszaki zaprezentowały swoje talenty na Gali Pożegnania Przedszkola. Przedszkolaki przedstawiły Bajkę o szczęściu. Akcja przedstawienia rozgrywa się na wiejskim podwórku, gdzie gospodarze wraz ze swoimi przyjaciółmi zwierzętami żyli w zgodzie i w przyjaźni. Niestety za sprawą handlarzy sprzedali swoich przyjaciół za nic nie znaczące przedmioty. Kiedy gospodarze zrozumieli swój błąd udali się na poszukiwania utraconych przyjaciół.  I tak trafili do cyrku. A w cyrku każdy mógł zobaczyć niezwykły pokaz talentów i umiejętności. Po niesamowitych przygodach zwierzęta wróciły na wiejskie podwórko .  Jak dobrze mieć prawdziwych przyjaciół.
Starszaki po zaprezentowaniu bajki odtańczyły Poloneza i podziękowały wszystkim za pracę, przytulanie, ciepłe słowa szeptane do uszka, za zabawę, umiejętności i wspaniały czas przedszkola.
A po wakacjach czeka już szkoła, ale każde z starszaków obiecało odwiedzić przedszkole i panie. Czekamy już z utęsknieniem.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

 

 

 

 

 

 

Port Szczecin E-mail
Autor tekstu: Maria Homoncik   
niedziela, 31 marzec 2019

Kontynuujemy podróż po rzece Odrze w ramach projektu edukacyjnego "Optymistyczne Twórcze Dzieciaki". Tym razem zawitaliśmy do Szczecina. Poznaliśmy tam ciekawe zabytki i miejsca oraz herb miasta. Samodzielnie przygotowaliśmy słynny paprykarz szczeciński. Poznaliśmy klub piłkarski Pogoń Szczecin i rozegraliśmy piłkarskie zawody sportowe. Potem odwiedziliśmy filharmonię szczecińską. Tam poznaliśmy co to jest dźwięk, jakie są rodzaje dźwięków, jakie są  instrumenty, a nawet stworzyliśmy orkiestrę, grając na samodzielnie wykonanych instrumentach. Na koniec tygodnia poznaliśmy jak buduje się statki i sami zrobiliśmy pływające pojazdy, oczywiście sprawdzaliśmy czy pływają. Udało się nam. 

 

Biedronki

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Pszczółki

 

 

 

 

 

 

 

 

Tygryski

 

 

 

 

 

 

Krasnale

 

  

 

 

 

 

 

 

<< Start < Poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Następna > Ostatnia >>

Wyniki 1 - 27 z 684
Nasz adres: Ul. Leszka Białego 7, 47-232 Kędzierzyn-Koźle, tel. (77)4835323