Strona Główna arrow Archiwum wydarzeń
Strona Główna
Kronika 2018/2019
Archiwum wydarzeń
Optymistyczny Kalendarz
Optymistyczne przedszkole
O placówce
Pracownicy
Grupy
Kółka zainteresowań
Rozkład dnia
Statut Przedszkola
Realizowane programy
Klauzula RODO
Advertisement
Advertisement
24 Marca 2019
Niedziela
Imieniny obchodzą:
Dzierżysława,
Dziersława, Gabor,
Gabriel, Marek,
Sewer, Sofroniusz,
Szymon
Do końca roku zostało 283 dni.
Aktualnie jest 37 gości online

Archiwum wydarzeń lat 2005-2016
Optymiści grają rodakom E-mail
Autor tekstu: Maria Homoncik i Anna Tomaszewska   
środa, 07 listopad 2018

Z okazji obchodów 100-lecia Niepodległej Polski Publiczne Przedszkole Nr 24 „Niezapominajka” ogłosiło akcję „ Optymiści grają Rodakom”. Akcja została ogłoszona wśród Optymistycznych Przedszkoli w całej Polsce.
Tematem akcji było wykonanie kartki pocztowej z życzeniami z okazji jubileuszu odzyskania przez Polskę  Niepodległości dla Rodaków mieszkających poza granicami kraju.
 Przedsięwzięcie miało na celu: promowanie i wspieranie postaw patriotycznych u dzieci, pielęgnowanie kulturowego dziedzictwa kraju w związku z 100 rocznica odzyskania przez Polskę niepodległości w kraju i jego granicami, propagowanie treści patriotycznych poprzez edukację plastyczną dzieci, popularyzowanie i wspieranie artystycznych talentów dzieci.
Kartki zostały wykonane samodzielnie przez dzieci wg ich pomysłów a rodzice zapisywali życzenia ułożone przez dzieci. Zebrane kartki  z życzeniami dzieci zapakowały w koperty, zaadresowały, nakleiły znaczki i udały się na pocztę.
Życzenia zostały  przesłane do Prezydenta Polski, Prezesa Rady Ministrów ,Prezydent Miasta Kędzierzyna -Koźla oraz 95 ambasad polskich na świecie.
Mamy nadzieję że nasze pozdrowienia dotrą do każdego zakątka świata i ucieszą wszystkich Naszych Rodaków.

Cieszymy się ogromnie, że Ambasador Indii jako pierwszy  odpowiedział na naszą akcję przesyłając nam przepiękny list ze słonecznych Indii. Bardzo dziękujemy za miłe słowa. Poniżej można przeczytać ten list.

 

 

   

 

 

 

 

 

 

Pożegnanie Przedszkola E-mail
Autor tekstu: Sabina Brzoza   
niedziela, 17 czerwiec 2018

Pożegnanie Przedszkola


14 czerwiec to ważna data dla każdego Krasnala i części dzieci z grupy Tygryski.  To właśnie tego dnia uroczyście pożegnali się z ukochanym przedszkolem i swoimi Paniami.  Dzieci wystąpiły w „Bajce o szczęściu” przed swoimi rodzicami oraz całym personelem przedszkola. Pięknie zaśpiewały, zatańczyły i wyrecytowały wierszyki oraz podziękowania. To były chwile pełne wzruszeń.
 Dziękujemy Wam kochane dzieciaczki za cudowny występ, przepiękne kwiaty i wspaniałe upominki. Dziękujemy za każdy dzień wspólnie spędzony, za każdy uśmiech, przytulas i miłe słowo. Życzymy Wam udanych wakacji i samych sukcesów w szkole.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

<< Start < Poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Następna > Ostatnia >>

Wyniki 1 - 27 z 646
Nasz adres: Ul. Leszka Białego 7, 47-232 Kędzierzyn-Koźle, tel. (77)4835323