Strona Główna arrow Archiwum wydarzeń

Autor tekstu: Sabina Brzoza
niedziela, 17 czerwiec 2018

Pożegnanie Przedszkola

14 czerwiec to ważna data dla każdego Krasnala i czę¶ci dzieci z grupy Tygryski.  To wła¶nie tego dnia uroczy¶cie pożegnali się z ukochanym przedszkolem i swoimi Paniami.  Dzieci wyst±piły w „Bajce o szczę¶ciu” przed swoimi rodzicami oraz całym personelem przedszkola. Pięknie za¶piewały, zatańczyły i wyrecytowały wierszyki oraz podziękowania. To były chwile pełne wzruszeń.
 Dziękujemy Wam kochane dzieciaczki za cudowny występ, przepiękne kwiaty i wspaniałe upominki. Dziękujemy za każdy dzień wspólnie spędzony, za każdy u¶miech, przytulas i miłe słowo. Życzymy Wam udanych wakacji i samych sukcesów w szkole.

Festyn Rodzinny w Niezapominajce E-mail
Autor tekstu: Sabina Brzoza
wtorek, 12 czerwiec 2018

Festyn Rodzinny w Niezapominajce

9 czerwca w naszym ukochanym przedszkolu wspólnie ¶więtowali¶my Dzień Matki, Ojca oraz Dzień Dziecka. Nasze cudowne mamusie miały okazję skorzystać z k±cika urody, tatusiowie rozegrali fantastyczny mecz siatkówki a dzieciaczki ¶wietnie bawiły się z niezawodnym Panem „Żab±”. Ponadto czekały atrakcyjne prezenciki w „skarbcu niespodzianek”, przepyszne ciasta w naszej przedszkolnej kawiarence, wy¶mienite sałatki, bigosik i kiełbaski prosto z grilla. Dzieci z chęci± ustawiały się w kolejce do malowania twarzy, tatuaży i plecenia kolorowych warkoczyków. Niezapominajka jak zwykle stanęła na wysoko¶ci zadania i zapewniła atrakcje dla każdej księżniczki i rycerza. Przyjechali również przedstawiciele Policji oraz Inspekcji Ruchu Drogowego, którzy odkrywali przed nami tajemnice swojego zawodu, a koniki woziły chętne dzieci po osiedlu. Wewn±trz budynku natomiast czekała kolejna niespodzianka -  fotobudka, dzięki której utrwalili¶my u¶miechy na każdej buĽce.
Dziękujemy serdecznie wszystkim za wasz± obecno¶ć, super zabawę i pomoc w organizacji festynu!

<< Start < Poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Następna > Ostatnia >>

Wyniki 1 - 27 z 645