Strona Główna arrow Archiwum wydarzeń

Wycieczka w strefie Starszaka E-mail
Anna Tomaszewska
niedziela, 02 lipiec 2017

Dnia 26 czerwca dzieci z grupy Krasnali i Tygrysków pojechały na wycieczkę do Stanicy.  W O¶rodku Sportowym "Orzeł " powitał nas pan Tomek, który opowiadał dzieciom różne ciekawostki z życia pszczół.Dzieci miały możliwo¶ć zobaczenia stroju pszczelarza, ula  "od ¶rodka", mogły zobaczyć i dotkn±ć kilku urz±dzeń  potrzebnych w pracy hodowcy pszczół.Dowiedziały się także, jak powstaje miód. Po "dawce " fachowej wiedzy przyszła chwila na małe "co nieco".Dzieci z apetytem pałaszowały wafelki polane złocistym miodem. Następnie przyszedł czas na samodzielne wykonanie pami±tkowych plakietek  z wycieczki. Po wykonaniu plakietek wszystkie dzieci udały się na zasłużony posiłek- piknik na trawie, a potem nast±pił czas zabawy na ¶wieżym powietrzu. Dzieci mogły skorzystać z placu zabaw lub zagrać w piłkę na prawdziwym wymiarowym boisku . Chłopcy , jak zawsze wybrali grę w piłkę,a dziewczynki zabawę na hu¶tawkach i innych urz±dzeniach na placu zabaw. Po zabawach, wszystkie dzieci wraz z paniami ruszyły w drogę powrotn± do przedszkola. Podroż  minęła bardzo szybko. A w przedszkolu na roze¶miane, zadowolone, szczę¶liwe  dzieciaki czekali już rodzice.  Wycieczka była bardzo udana, pogoda dopisała. To był bardzo ciekawy udany dzień, pełen wrażeń , rado¶ci i zabawy.

<< Start < Poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Następna > Ostatnia >>

Wyniki 1 - 27 z 554