Strona Główna arrow Archiwum wydarzeń

Maria Homoncik
środa, 16 grudzień 2015

„..Święta białe jak opłatek
 i pachnące tak jak chleb
choineczką przystrojone
gwiazdeczkami mienią się…”

Na tydzień przed świętami Bożego Narodzenia dzieci ze wszystkich grup przygotowały dla rodziców przepiękny prezent – przedstawienie teatralne pt„Zimowa opowieść” nawiązujące do historii narodzenia Bożej Dzieciny. Inscenizację zaprezentowały w Domu Kultury „Chemik” na wielkiej scenie. Dzieci z dużym zaangażowaniem odgrywały swoje role i przeżywały magię Świąt Bożego Narodzenia. Scena wypełniła się aniołkami, pasterzami, gwiazdeczkami, śnieżynkami, które śpiewały kolędy, pastorałki i wspaniale recytowały wierszyki. To była wyjątkowe przedstawienie pełne  radości i  świątecznej atmosfery. Zaproszeni goście nagrodzili przedszkolaków gromkimi brawami. Na koniec pani dyrektor przekazała wszystkim widzom wzruszające świąteczne życzenia.
Serdecznie dziękujemy wszystkim rodzicom za przygotowanie dzieciom zachwycających kreacji, dzięki którym przedszkolaki mogły się poczuć się jak zawodowi aktorzy.

Relacje prasowe dostępne na stronach :

Wizyta w Komesie E-mail
Maria Homoncik
niedziela, 13 grudzień 2015

Dnia 9 grudznia 2015 r. Pszczółki były z wizytą w Domu Kultury "Komes" na przedstawieniu teatralnym. Wszystkim nam się przedstawienie bardzo podobało a było o drewnianym pajacyku o imieniu Pinokio. Przypomnieliśmy sobie, że nie warto nigdy kłamać i należy słuchać rodziców. Pod koniec przedstawienia czekała na nas wielka niesopodzianka - odwiedził nas Mikołaj z prezentami.

<< Start < Poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Następna > Ostatnia >>

Wyniki 136 - 162 z 554