Strona Główna arrow Archiwum wydarzeń

Laboratoria w Żabkach E-mail
Mariola Janczak
niedziela, 25 luty 2018

W białym tygodniu Żabki bawiły się i eksperymentowały ze sztucznym śniegiem i materiałami sypkimi. Najpierw zrobiliśmy śnieżną burzę wykorzystując oliwkę , białą farbę i tabletki musujące i eksperyment ze solą. Podczas indywidualnych zabaw testowaliśmy sztuczny śnieg zrobiony z sody i pianki do golenia, masę porcelanową oraz wykorzystaliśmy sól do rysowania.

Bal karnawałowy E-mail
Sabina Brzoza
środa, 07 luty 2018

Korzystając z ostatnich dni karnawału w naszej Niezapominajce wielkie wydarzenie… Księżniczki, wróżki, postacie z bajek, policjanci, strażacy a nawet Harry Potter wraz z Hermioną zagościli na naszym tegorocznym balu. Towarzyszył nam jeszcze jeden wyjątkowy gość – prosto z Meksyku przyleciała do nas malarka Frida wraz ze swoimi pomocnikami – kolorowymi kredkami. Dzieci pomogły odczarować przygnębioną malarkę. Dzięki wykonanym zadaniom ruchowo – tanecznym udało nam się stworzyć obraz i jak w znanej piosence „pomalować świat na żółto i na niebiesko..” dzięki czemu ściągnęliśmy rzuconą klątwę i Frida odzyskała swój talent malarski. W podziękowaniu za otrzymaną pomoc malarka podarowała każdemu dziecku kolorowe kredki. Cudowną zabawę zapewniły hity disco – polo a na wzmocnienie w salach czekały na dzieci słodkie poczęstunki. Nie zabrakło również pięknych zdjęć (za które serdecznie dziękujemy Panu Tobiaszowi), które już niedługo będzie można nabyć na pamiątkę tegorocznej zabawy karnawałowej.

<< Start < Poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Następna > Ostatnia >>

Wyniki 28 - 54 z 645