Strona Główna arrow Archiwum wydarzeń
Strona Główna
Kronika 2017/2018
Archiwum wydarzeń
Optymistyczny Kalendarz
Optymistyczne przedszkole
O placówce
Pracownicy
Grupy
Kółka zainteresowań
Rozkład dnia
Statut Przedszkola
Realizowane programy
Advertisement
Advertisement
25 Września 2018
Wtorek
Imieniny obchodzą:
Aureli, Aurelia,
Aurelian,
Franciszek, Gaspar,
Herkulan, Kamil,
Kleofas, Kleopatra,
Ładysław, Piotr,
Rufus, Świętopełk,
Wincenty, Władysław,
Władysława,
Włodzisław
Do końca roku zostało 98 dni.
Login

Hasło

Zapamiętaj mnie
Nie pamiętasz hasła?
Aktualnie jest 92 gości online

Archiwum wydarzeń lat 2005-2016
Warsztaty w żabkach E-mail
Małgorzata Swoszowska   
niedziela, 12 czerwiec 2016

Jak myślicie, co odpowiedziały nasze najmłodsze Żabki na pytanie "Kogo kochacie najbardziej na świecie?" ? Dobrze myślicie! Żabki najbardziej na świecie kochają Mamę i Tatę !

 W wielkiej tajemnicy Żabeczki przystąpiły do przygotowania święta dla swoich rodziców. Uczyły się piosenek, wierszyka w języku Anglusia, a także pomyślały o prezentach. I 8 czerwca 2016, kiedy ze wszystkim były już gotowe zaprosiły rodziców na wspólne spotkanie i zabawy pod hasłem "Wiosenne przebudzenie niedźwiedzia". 

Maluchy wraz z rodzicami wyruszyły na pomoc Pani Wiośnie! Udaliśmy się na wspólny spacer po lesie, aby sprawdzić czy wszystkie zwierzątka obudziły się już z zimowego snu. Okazało się, że mały miś zaspał na święto mamy i taty. Ale uczynne Żabki pomogły mu, zrobiły dla misia piękną laurkę, nauczyły piosenki i wierszyka... A kiedy misio udał się w odwiedziny do swoich rodziców, nasze Żabki zaprosiły Mamę i Tatę na słodki poczęstunek, w trakcie którego wręczyły Rodzicom prezenty - tęczowe zdjęcia.

 Cóż to było za spotkanie, pełne śmiechu i zabawy. Rodzice wzruszeni i dumni ze swych pociech... Dziękujemy Państwu za tak aktywny udział w spotkaniu, za uśmiech i miłe słowa. Mamie Milenki i Alicji dziękujemy za pyszne ciasto!!!! Do zobaczenia!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Wycieczka do zoo E-mail
Aneta Szeląg   
niedziela, 12 czerwiec 2016

Wycieczka do opolskiego ZOO była kolejną ciekawą przygodą, jaką przeżyły nasze przedszkolaki z „Niezapominajki”.  Żyrafy, foki, goryl, papugi, wilki… – dzieci przeżyły wyjątkową lekcję pełną radości! Celem wycieczki była obserwacja i czerpanie pozytywnych wrażeń w kontakcie z przyrodą oraz zainteresowanie różnorodnością gatunków świata zwierząt. Wycieczka przedszkolaków do zoo była też okazją do utrwalenia reguł kulturalnego zachowania się w miejscach  użyteczności publicznej. Aura zdecydowanie nam dopisała – słoneczko nie opuszczało nas przez cały pobyt w ZOO. Podczas spaceru po alejach ogrodu spotkaliśmy wiele wspaniałych i ciekawych zwierząt. Dzieci reagowały bardzo spontanicznie: od radości, zachwytu, strachu, do niepewności... Nikt się jednak nie bał, bo przecież wszystkie dzieci kochają zwierzęta! Szczęśliwe i zadowolone, pełne nowych wrażeń dzieci wróciły do przedszkola, gdzie już czekali na nie stęsknieni rodzice

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

<< Start < Poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Następna > Ostatnia >>

Wyniki 82 - 108 z 554
Nasz adres: Ul. Leszka Białego 7, 47-232 Kędzierzyn-Koźle, tel. (77)4835323