Strona Główna
Kronika 2019/2020
Archiwum wydarzeń
Optymistyczny Kalendarz
Optymistyczne przedszkole
O placówce
Pracownicy
Grupy
Kółka zainteresowań
Rozkład dnia
Statut Przedszkola
Realizowane programy
Klauzula RODO
Advertisement
Advertisement
24 Lutego 2020
Poniedziałek
Imieniny obchodzą:
Bogurad, Bogusz,
Boguta, Bohusz,
Lucjusz, Maciej,
Piotr
Do końca roku zostało 312 dni.
Aktualnie jest 34 gości online
Ogłoszenia bieżące

Święto Optymistycznych Przedszkoli E-mail
Autor tekstu: Sabina Brzoza   
środa, 10 maj 2017

10 maj to wyjątkowy dzień dla naszej Optymistycznej Niezapominajki – to Dzień Optymizmu. Dziś każde dziecko otrzymało broszkę – niezapominajkę na znak przynależności do naszej optymistycznej rodzinki?.
Przedszkolaki rozmawiały dziś o szczególnej wartości jaką jest optymizm, zastanawiały się kim jest optymista i zwracały uwagę na swoje zachowania przejawiające pozytywne nastawienie do życia. Jednak przygotowania do tego wyjątkowego dnia rozpoczęły się nieco wcześniej. Bawiąc się w dziennikarzy przeprowadzaliśmy krótkie wywiady z rodzicami i pociechami pytając „Czym dla Was jest nasze optymistyczne przedszkole?” oraz stworzyliśmy plakat – Mapę Optymistycznego Przedszkola gdzie zaznaczaliśmy między innymi nasze sukcesy, różne działalności w których przejawiamy pozytywny stosunek do życia, naszych wspaniałych, optymistycznych rodziców aktywnie uczestniczących w życiu naszej Niezapominajki oraz personel pełen optymistów.
W przedszkolu było dziś naprawdę wesoło. Bawiliśmy się i tworzyliśmy prace, które podziwiać możecie w galerii optymizmu „Optymistyczne Dziecko”. Na każdej twarzy zagościł szeroki uśmiech. Mamy nadzieję, że i u Was on się pojawi podczas oglądania fotorelacji.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Nasz adres: Ul. Leszka Białego 7, 47-232 Kędzierzyn-Koźle, tel. (77)4835323