Strona Główna
Kronika 2017/2018
Archiwum wydarzeń
Optymistyczny Kalendarz
Optymistyczne przedszkole
O placówce
Pracownicy
Grupy
Kółka zainteresowań
Rozkład dnia
Statut Przedszkola
Realizowane programy
Advertisement
Advertisement
24 Września 2018
Poniedziałek
Imieniny obchodzą:
Gerard, Gerarda,
Gerhard, Maria,
Teodor, Tomir,
Uniegost
Do końca roku zostało 99 dni.
Login

Hasło

Zapamiętaj mnie
Nie pamiętasz hasła?
Aktualnie jest 58 gości online

Święto Optymistycznych Przedszkoli E-mail
Sabina Brzoza   
środa, 10 maj 2017

10 maj to wyjątkowy dzień dla naszej Optymistycznej Niezapominajki – to Dzień Optymizmu. Dziś każde dziecko otrzymało broszkę – niezapominajkę na znak przynależności do naszej optymistycznej rodzinki?.
Przedszkolaki rozmawiały dziś o szczególnej wartości jaką jest optymizm, zastanawiały się kim jest optymista i zwracały uwagę na swoje zachowania przejawiające pozytywne nastawienie do życia. Jednak przygotowania do tego wyjątkowego dnia rozpoczęły się nieco wcześniej. Bawiąc się w dziennikarzy przeprowadzaliśmy krótkie wywiady z rodzicami i pociechami pytając „Czym dla Was jest nasze optymistyczne przedszkole?” oraz stworzyliśmy plakat – Mapę Optymistycznego Przedszkola gdzie zaznaczaliśmy między innymi nasze sukcesy, różne działalności w których przejawiamy pozytywny stosunek do życia, naszych wspaniałych, optymistycznych rodziców aktywnie uczestniczących w życiu naszej Niezapominajki oraz personel pełen optymistów.
W przedszkolu było dziś naprawdę wesoło. Bawiliśmy się i tworzyliśmy prace, które podziwiać możecie w galerii optymizmu „Optymistyczne Dziecko”. Na każdej twarzy zagościł szeroki uśmiech. Mamy nadzieję, że i u Was on się pojawi podczas oglądania fotorelacji.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Nasz adres: Ul. Leszka Białego 7, 47-232 Kędzierzyn-Koźle, tel. (77)4835323