Strona Główna arrow Archiwum wydarzeń arrow Tytuł "Szkoły Odkrywców Talentów" dla naszego przedszkola
Kronika 2019/2020
Klauzula RODO
13 Listopada 2019
Arkadiusz, Arkady,
Brykcjusz,
Eugeniusz, Jan,
Mikołaj, Stanisław,
Walentyn
Ogłoszenia bieżące

Tytuł "Szkoły Odkrywców Talentów" dla naszego przedszkola E-mail
Autor tekstu: Maria Homoncik
czwartek, 12 wrzesień 2013

Z prawdziwą przyjemnością informujemy, iż Ośrodek Rozwoju Edukacji przyznał tytuł "Szkoła Odkrywców Talentów" dla naszego przedszkola. Certyfikat ten jest wyróżnieniem za odkrywanie, wspieranie zainteresowań oraz uzdolnień dzieci. Jesteśmy pierwszym przedszkolem na terenie Kędzierzyna- Koźla, które otrzymało ten zaszczytny tytuł.
Otrzymane wyróżnienie jest uhonorowaniem systematycznej pracy z dziećmi zdolnymi na terenie naszej placówki, gdzie działania nauczycieli służą wspieraniu naszych dzieci, aby mogły realizować swoje zainteresowania i uzdolnienia.
Na stronie internetowej www.ore.edu.pl można przeczytać informacje o naszych osiągnięciach i dokonaniach.