Strona Główna arrow Archiwum wydarzeń arrow Tytuł "Szkoły Odkrywców Talentów" dla naszego przedszkola
Kronika 2018/2019
18 Stycznia 2019
Pi±tek
Imieniny obchodz±:
Bogumił, Jaropełk,
Krystyna, Liberata,
Małgorzata, Piotr,
Pryska

Aktualnie jest 49 go¶ci online

Tytuł "Szkoły Odkrywców Talentów" dla naszego przedszkola E-mail
Autor tekstu: Maria Homoncik
czwartek, 12 wrzesień 2013

Z prawdziw± przyjemno¶ci± informujemy, iż O¶rodek Rozwoju Edukacji przyznał tytuł "Szkoła Odkrywców Talentów" dla naszego przedszkola. Certyfikat ten jest wyróżnieniem za odkrywanie, wspieranie zainteresowań oraz uzdolnień dzieci. Jeste¶my pierwszym przedszkolem na terenie Kędzierzyna- KoĽla, które otrzymało ten zaszczytny tytuł.
Otrzymane wyróżnienie jest uhonorowaniem systematycznej pracy z dziećmi zdolnymi na terenie naszej placówki, gdzie działania nauczycieli służ± wspieraniu naszych dzieci, aby mogły realizować swoje zainteresowania i uzdolnienia.
Na stronie internetowej www.ore.edu.pl można przeczytać informacje o naszych osi±gnięciach i dokonaniach.

Nasz adres: Ul. Leszka Białego 7, 47-232 Kędzierzyn-KoĽle, tel. (77)4835323