Strona Główna arrow Archiwum wydarzeń arrow Pierwszy Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka
Kronika 2018/2019
Klauzula RODO
17 Września 2019
Ariadna,
Dezyderiusz,
Drogosław,
Franciszek,
Hildegarda, Justyn,
Justyna, Lambert,
Lamberta, Narcyz,
Teodora
Ogłoszenia bieżące

Pierwszy Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka E-mail
Autor tekstu: Maria Homoncik
poniedziałek, 23 wrzesień 2013

Sejm Rzeczpospolitej Polskiej ustanowił dzień 20 września Ogólnopolskim Dniem Przedszkolaka. I w naszym przedszkolu po raz pierwszy uroczyście obchodziliśmy to święto. Były zabawy, tańce i mnóstwo życzeń. Uroczystość uświetniła pani Dyrektor, która życzyła dzieciom "Pięknego Dnia Przedszkolaka" i przyniosła dla wszystkich kosz słodyczy.Tego dnia czekała na nas jeszcze jedna niespodzianka- odwiedzili nas  przyjaciele  z ZSM nr 1 z panią dyrektor na czele. Były życzenia, słodycze dla każdego, dużo radości i uśmiechów.
Wierzymy, że Dzień Przedszkolaka na stałe zagości w harmonogramie imprez przedszkolnych i będzie corocznie hucznie obchodzony.