Strona Główna arrow Archiwum wydarzeń arrow Pierwszy Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka
22 Listopada 2017
¦roda
Imieniny obchodz±:
Cecylia, Marek,
Maur, Wszemiła

Aktualnie jest 166 go¶ci online

Pierwszy Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka E-mail
Maria Homoncik
poniedziałek, 23 wrzesień 2013

Sejm Rzeczpospolitej Polskiej ustanowił dzień 20 wrze¶nia Ogólnopolskim Dniem Przedszkolaka. I w naszym przedszkolu po raz pierwszy uroczy¶cie obchodzili¶my to ¶więto. Były zabawy, tańce i mnóstwo życzeń. Uroczysto¶ć u¶wietniła pani Dyrektor, która życzyła dzieciom "Pięknego Dnia Przedszkolaka" i przyniosła dla wszystkich kosz słodyczy.Tego dnia czekała na nas jeszcze jedna niespodzianka- odwiedzili nas  przyjaciele  z ZSM nr 1 z pani± dyrektor na czele. Były życzenia, słodycze dla każdego, dużo rado¶ci i u¶miechów.
Wierzymy, że Dzień Przedszkolaka na stałe zago¶ci w harmonogramie imprez przedszkolnych i będzie corocznie hucznie obchodzony.

Nasz adres: Ul. Leszka Białego 7, 47-232 Kędzierzyn-KoĽle, tel. (77)4835323