Strona Główna arrow Archiwum wydarzeń arrow Warsztaty przyrodnicze w "Krasnalach"
18 Listopada 2017
Aniela, Cieszymysł,
Filipina, Galezy,
Klaudyna, Odo, Otto,
Roman, Tomasz

Warsztaty przyrodnicze w "Krasnalach" E-mail
Agnieszka Żymełka
czwartek, 20 listopad 2014
Każdy dzień w najstarszej grupie wiekowej przynosi nowe wrażenia i doznania. Warto jednak przypomnieć iż, w pażdzierniku rozpoczeliśmy "podróż" warsztatową mającą na celu rowijanie inteligencji wielorakich. Jako pierwsze odbyły się warsztaty przyrodnicze. W tym czasie udało nam się wyjechać na wycieczkę do Starej  Kuźni, gdzie wykwalifikowana kadra leśników zdradziła nam leśne ciekawostki, i w dość rozrszerzony sposób przedstawiła nam faunę i florę lasu. Drugi dzień był utrwaleniem i oceną wiadomości naszych milusińskich. Dzieci metodą "Burzy mózgów" odpowiadały na pytanie "Z czym kojarzy Ci się las". Większość przedszkolaków ujawniła się ze swoją bogatą wiedzą i skojarzeniami, którą również odzwierciedliła tworząc wspólną makietę lasu.