Strona Główna arrow Kronika 2017/2018 arrow Warsztaty intrapersonalne w grupie "Pszczółek"
25 Września 2018
Aureli, Aurelia,
Aurelian,
Franciszek, Gaspar,
Herkulan, Kamil,
Kleofas, Kleopatra,
Ładysław, Piotr,
Rufus, Świętopełk,
Wincenty, Władysław,
Władysława,
Włodzisław

Warsztaty intrapersonalne w grupie "Pszczółek" E-mail
Mariola Janczak
poniedziałek, 08 czerwiec 2015

" Jestem mistrzem" to ostatnie warsztaty z cyklu zajęć "OPTYMISTYCZNE DZIECIAKI" jakie odbyły się w grupie "Pszczółek". Zorganizowane zabawy  miały na celu podniesienie poczucia wartości każdego uczestnika i podkreślenie jego mocnych stron. Rozpoczęliśmy od zabawy "Jestem gwiazdą" podczas której dzieci pojawiały się na scence i były witane gromkimi brawami. Następnie dzieci chwaliły się swoimi umiejętnościami podczas zabawy "Jestem mistrzem w ......". Udział w naszych warsztatach mieli również rodzice , którzy na narysowanej dłoni dziecka wypisali mocne strony swojego dziecka, które zostały im przeczytane.Wzmocnione i dowartościowane dzieci, odważnie podawały swoje mocne strony, które zostały zapisane  na narysowanej postaci w zabawie "Oto ja". W ostatnim etapie dzieci mogły wykazać się swoimi talentami śpiewając, tańcząc, malując i konstruując z klocków.