Strona Główna arrow Kronika 2017/2018 arrow Warsztaty intrapersonalne w grupie "Pszczółek"
22 Listopada 2017
¦roda
Imieniny obchodz±:
Cecylia, Marek,
Maur, Wszemiła

Aktualnie jest 157 go¶ci online

Warsztaty intrapersonalne w grupie "Pszczółek" E-mail
Mariola Janczak
poniedziałek, 08 czerwiec 2015

" Jestem mistrzem" to ostatnie warsztaty z cyklu zajęć "OPTYMISTYCZNE DZIECIAKI" jakie odbyły się w grupie "Pszczółek". Zorganizowane zabawy  miały na celu podniesienie poczucia warto¶ci każdego uczestnika i podkre¶lenie jego mocnych stron. Rozpoczęli¶my od zabawy "Jestem gwiazd±" podczas której dzieci pojawiały się na scence i były witane gromkimi brawami. Następnie dzieci chwaliły się swoimi umiejętno¶ciami podczas zabawy "Jestem mistrzem w ......". Udział w naszych warsztatach mieli również rodzice , którzy na narysowanej dłoni dziecka wypisali mocne strony swojego dziecka, które zostały im przeczytane.Wzmocnione i dowarto¶ciowane dzieci, odważnie podawały swoje mocne strony, które zostały zapisane  na narysowanej postaci w zabawie "Oto ja". W ostatnim etapie dzieci mogły wykazać się swoimi talentami ¶piewaj±c, tańcz±c, maluj±c i konstruuj±c z klocków.

Nasz adres: Ul. Leszka Białego 7, 47-232 Kędzierzyn-KoĽle, tel. (77)4835323