22 Listopada 2017

Spotkanie adaptacyjne E-mail
Joanna Siwulec
niedziela, 13 marzec 2016

Spotkanie rozpoczęło się teatrzykiem o krasnalku Michałku w wykonaniu nauczycielek z naszego przedszkola. Dzieciom bardzo podobały się wszystkie zwierz±tka, z którymi spotkał się krasnalek.  Ponadto wszystkie dzieci mogły zwiedzać pomieszczenia naszego przedszkola. W sali "Brykaj±cych Tygrysków"  mogły bawić się na zjeżdżalniach i pokonywać tor przeszkód. W sali "Małych odkrywców"  dzieci poszukiwały jaj dinozaurów i łowiły ryby. W pracowni "Pędzelki" dzieci zamieniły się w prawdziwych artystów- malowały farbami, lepiły z masy solnej i ozdabiały sobie papierowe korony. Na koniec wszyscy udali się do kawiarenki na smaczny i zdrowy poczęstunek. Było nam bardzo miło go¶cić maluszki w naszym przedszkolu ;-)

Nasz adres: Ul. Leszka Białego 7, 47-232 Kędzierzyn-KoĽle, tel. (77)4835323