Strona Główna arrow Archiwum wydarzeń arrow Pierwszy dzień wiosny w Niezapominajce.
18 Listopada 2017
Imieniny obchodz±:
Aniela, Cieszymysł,
Filipina, Galezy,
Klaudyna, Odo, Otto,
Roman, Tomasz

Aktualnie jest 115 go¶ci online

Pierwszy dzień wiosny w Niezapominajce. E-mail
Mariola Janczak
poniedziałek, 21 marzec 2016

"Po czym wiosnę poznajemy z tej piosenki sie dowiemy......." tak rozpoczęły  starszaki "Festiwal piosenki wiosennej"który odbył się pierwszego dnia wiosny w Niezapominajce a brały w nim udział wszystkie grupy. Go¶ćmi festiwalu była Marzanna i pani Wiosna, które podrygiwały w rytm ¶piewanych piosenek. Na festiwalu nagrodzone zostały również dzieci z kółka plastycznego ,które przygotowały kukłe marzanny na konkurs do Domu Kultury "Komes" i zajęły II miejsce. Następnie przedszkolaki w wiosennych nakryciach głowy ruszyły pochodem z Marzann± ulicami osiedla. Wyprawa zakończyła się w ogrodzie przedszkolnym, gdzie okrzykami dzieci żegnały zimę a piosenkami witały wiosnę. Potem dzieci rozbiegły się po ogrodzie w poszukiwaniu oznak wiosny.

Nasz adres: Ul. Leszka Białego 7, 47-232 Kędzierzyn-KoĽle, tel. (77)4835323