20 Listopada 2017

Śniadanie wielkanocne E-mail
Ewelina Barzyk-Podedworna
środa, 23 marzec 2016

Święta Wielkanocne tuż, tuż ... W przedszkolu trwają przygotowania do świąt już od prawie tygodnia. Dzieci ozdabiały koszyczki, szykowały dekoracje, pielęgnowały zasiany owies. Z niecierpliwością czekały na wizytę wielkanocnego Zajączka. To właśnie dziś - 23 marca - czekała na dzieci miła, świąteczna niespodzianka. Z samego rana, przy pięknie nakrytym stole dzieci i panie składały sobie świąteczne życzenia. Podczas uroczystego śniadania nie zabrakło tradycyjnych wielkanocnych potraw - kiełbaski, jajka, wiosennej rzodkiewki i szczypiorku, a dla odważnych odrobiny chrzanu do skosztowania. Po śniadaniu dzieci obejrzały wielkanocną bajeczkę o przygotowaniach do świąt pt. "Kocia Wielkanoc". Następnie każda z grup udała się do swojej sali w poszukiwaniu niespodzianki od Zajączka. Na dzieci czekały koszyczki pełne łakoci (za które serdecznie dziękujemy Rodzicom!) i świąteczna kolorowanka. Wszystkim życzymy radosnych i spokojnych Świąt Wielkanocnych!