20 Listopada 2017

Gotowanie to zadanie E-mail
Agnieszka Żymełka
¶roda, 23 marzec 2016

Po raz kolejny dzieci z kółka "Gotowanie to zadanie" staneły przed matematyczno- kulinarnymi zadaniami. Dzisiaj nasi milusińscy mieli okazję pobawić się owocami. Jak się okazało owoce nie tylko służ± do wykonania przepysznej sałatkli owocowej, ale można tez je wykorzystać do zabaw matematyczno-logicznych. Zanim nasze przedszkolaki zabrał się do kulinarnych potyczek posegregowały owoce, policzyły je, ułożyły w kolejno¶ci malej±cej i rosn±cej, opowiedziały które ich zdaniem owoce s± dla nich najsmaczniejsze i które maj± najwiecej witamin. Potem zabrały się juz do obierania i krojenia owoców w drobn± kosteczkę. Sałatka wygl±dała smakowicie, pachniała przepysznie a smakowała... wybornie.  Potwierdziły to Krasnalki, które zostały poczęstowane przez naszych małych kucharzy.

Mniam....palce lizać....takie to był pyszne!!!

Nasz adres: Ul. Leszka Białego 7, 47-232 Kędzierzyn-KoĽle, tel. (77)4835323