Strona Główna
Kronika 2017/2018
Archiwum wydarzeń
Optymistyczny Kalendarz
Optymistyczne przedszkole
O placówce
Pracownicy
Grupy
Kółka zainteresowań
Rozkład dnia
Statut Przedszkola
Realizowane programy
Advertisement
Advertisement
25 Września 2018
Wtorek
Imieniny obchodzą:
Aureli, Aurelia,
Aurelian,
Franciszek, Gaspar,
Herkulan, Kamil,
Kleofas, Kleopatra,
Ładysław, Piotr,
Rufus, Świętopełk,
Wincenty, Władysław,
Władysława,
Włodzisław
Do końca roku zostało 98 dni.
Login

Hasło

Zapamiętaj mnie
Nie pamiętasz hasła?
Aktualnie jest 98 gości online

Projekt "Ekolandia" E-mail
Maria Homoncik   
niedziela, 24 kwiecień 2016

W dniach 18-22 kwietnia 2016 roku w Niezapominajce już kolejny raz realizowano projekt ekologiczny, przybliżający dzieciom jak ważne i konieczne jest dbanie o przyrodę i środowisko, w którym żyjemy.  Tym razem pod hasłem „Ekolandia” przedszkolaki poznały praktyczne zasady: segregowanie śmieci, oszczędzanie wody, gaszenie światła w pomieszczeniach, w których nikt nie przebywa, oraz wykorzystanie odpadów.
W ramach realizacji projektu spotkały się z przedstawicielami z firmy Global Colors Polska S. A i uczestniczyli w warsztatach edukacyjnych. Wspólnie też wykonały zabawkę ekologiczną z surowców wtórnych, które można podziwiać w holu naszego przedszkola. Warto odwiedzić nasze przedszkole bo plac zabaw jest  imponujący. :).
 Zwieńczeniem konkursu było przedstawienie, w którym dwa duszki leśne przekomarzały się czy warto dbać o środowisko, oraz przedstawienie w wykonaniu dzieci z kółka teatralnego. Wszystko to odbyło się w towarzystwie zaproszonych gości pana Prezydenta W. Jagiełły , kierownika Zarządu Oświaty B. Jankowskiej, pana prezesa firmy Global Colors Polska S. A A. Maciejewskiego i pracowników firmy.  Po przedstawieniu zostały wręczone  nagrody za udział w konkursie w wykorzystaniu odpadów, które ufundowała firma Global Colors Polska S. A, dla przedszkola i każdego dziecka. Serdecznie dziękujemy.
Warto zobaczyć  fotoreportaż :)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

< Poprzedni   Następny >
Nasz adres: Ul. Leszka Białego 7, 47-232 Kędzierzyn-Koźle, tel. (77)4835323