18 Listopada 2017

Warsztaty w żabkach E-mail
Małgorzata Swoszowska
niedziela, 12 czerwiec 2016

Jak my¶licie, co odpowiedziały nasze najmłodsze Żabki na pytanie "Kogo kochacie najbardziej na ¶wiecie?" ? Dobrze my¶licie! Żabki najbardziej na ¶wiecie kochaj± Mamę i Tatę !

W wielkiej tajemnicy Żabeczki przyst±piły do przygotowania ¶więta dla swoich rodziców. Uczyły się piosenek, wierszyka w języku Anglusia, a także pomy¶lały o prezentach. I 8 czerwca 2016, kiedy ze wszystkim były już gotowe zaprosiły rodziców na wspólne spotkanie i zabawy pod hasłem "Wiosenne przebudzenie niedĽwiedzia".

Maluchy wraz z rodzicami wyruszyły na pomoc Pani Wio¶nie! Udali¶my się na wspólny spacer po lesie, aby sprawdzić czy wszystkie zwierz±tka obudziły się już z zimowego snu. Okazało się, że mały mi¶ zaspał na ¶więto mamy i taty. Ale uczynne Żabki pomogły mu, zrobiły dla misia piękn± laurkę, nauczyły piosenki i wierszyka... A kiedy misio udał się w odwiedziny do swoich rodziców, nasze Żabki zaprosiły Mamę i Tatę na słodki poczęstunek, w trakcie którego wręczyły Rodzicom prezenty - tęczowe zdjęcia.

Cóż to było za spotkanie, pełne ¶miechu i zabawy. Rodzice wzruszeni i dumni ze swych pociech... Dziękujemy Państwu za tak aktywny udział w spotkaniu, za u¶miech i miłe słowa. Mamie Milenki i Alicji dziękujemy za pyszne ciasto!!!! Do zobaczenia!

Nasz adres: Ul. Leszka Białego 7, 47-232 Kędzierzyn-KoĽle, tel. (77)4835323