Strona Główna arrow Archiwum wydarzeń arrow Ogródek kółka przyrodniczego

Ogródek kółka przyrodniczego E-mail
Małgorzata Swoszowska
poniedziałek, 20 czerwiec 2016

Kiedy tylko wiosna zawitała do nas na dobre, a na dworze zrobiło się ciepło i przyjemnie, dzieci z kółka przyrodniczego zakasały rękawy i przyst±piły do prac ogrodowych.

Najpierw przygotowali¶my ogródek, wyrwali¶my wszystkie chwasty, wydeptali¶my ¶cieżki między grz±dkami i zgromadzili¶my potrzebne nasiona. Posiali¶my przede wszystkim rzodkiewkę, marchew, sałatę, koper, szczypiorek oraz ogórki. Jednak wiemy, że warzywa same nie wyrosn± na grz±dce. Dbali¶my o nasze uprawy z całych sił: podlewanie, pielenie, dogl±danie.... I udało się, niedługo potem nasze grz±dki zaczęły się zielenić. Dzieci z kółka przyrodniczego przekonały się ile pracy i serca trzeba włożyć we własny ogródek, jednak zostały nagrodzone za swój trud i zaangażowanie. A rzodkiewka z naszego ogródeczka, mówię wam ... pycha !

Nasz adres: Ul. Leszka Białego 7, 47-232 Kędzierzyn-KoĽle, tel. (77)4835323