20 Listopada 2017

Dyniolandia E-mail
Anna Tomaszewska
wtorek, 27 wrzesień 2016

Dnia 22 wrze¶nia dzieci ze Strefy Starszaka wybrały się do ¶wietlicy szkolnej S.P. Nr 19 na imprezę z okazji Dnia Przedszkolaka pod hasłem" Dyniolandia". Organizatorki imprezy P. Ania i P.Dorota przygotowały wiele atrakcji.Dzieci mogły zobaczyć,dotkn±ć,porównać różnorodne okazy dyń,oraz poznać warzywa i owoce z rodziny dyniowatych.Miały także możliwo¶ć zobaczenia ,co dynia kryje w ¶rodku."Krasnale"chętnie podzieliły się własnymi kulinarnymi do¶wiadczeniami na temat:co można   przygotować z dyni.Podczas tych zajęć nie zabrakło zabaw ruchowych.Starszaki miały do pokonania dyniowy tor przeszkód-wszystkie dzieciaki ¶wietnie sobie z nim poradziły.Po wysiłku fizycznym,dzieci wzmocniły się pyszn± galaretk±.Na pami±tkę zabaw w "Dyniolandii" dzieci otrzymały dorodn± dynię oraz dyplom. Serdecznie dziękujemy organizatorkom za zaproszenie,życzenia oraz  ciekawe zajęcia i zabawy.

Nasz adres: Ul. Leszka Białego 7, 47-232 Kędzierzyn-KoĽle, tel. (77)4835323