20 Listopada 2017

¦więto Pluszowego Misia E-mail
Małgorzata Swoszowska
wtorek, 29 listopad 2016
Chyba nie ma domu, w którym na półce, łóżku czy fotelu nie siedzi mi¶. Na pewno każdy z Was - małych i dorosłych ma swojego ukochanego Pluszowego Misia. Każdy Pluszowy Mi¶, a szczególnie ten nasz, ukochany i wyj±tkowy, nie jest zwykł±, pluszow± zabawk±. o nie! Taki mi¶, po to jest misiem, żeby było kogo tulić, kiedy pada deszcz. Ma duże uszy, żeby mieć co¶ do targania i kochania. W końcu mi¶ ma bardzo miękkie łapki, za które możemy trzymać, kiedy tylko chcemy. Trudno sobie wyobrazić dzisiejszy ¶wiat bez Pluszowego Misia!

Dlatego też 25 listopada wszystkie przedszkolaki pamiętały o swoich wyj±tkowych Przytulankach i w Niezapominajce przygotowały dla nich wielkie ¶więto! Misie zasiadły w salach w honorowym miejscu i były przez cały dzień traktowane w sposób wyj±tkowy. Mił± niespodziankę zrobili nam także Mi¶ i Pszczółka, którzy o nas pamiętali i ponownie odwiedzili nas w przedszkolu. Zajrzeli do każdej grupy i bawili się wspólnie z dziećmi, za co przedszkolaki za¶piewały dla misia gło¶ne "Sto lat". Zapraszamy ponownie za rok!!!

Nasz adres: Ul. Leszka Białego 7, 47-232 Kędzierzyn-KoĽle, tel. (77)4835323