18 Listopada 2017

Wigilia w przedszkolu E-mail
Maria Homoncik
wtorek, 03 styczeń 2017

Jak w każdej rodzinie obchodzimy szczególnie ten przedswiąteczny czas. Poznaliśmy niektóre kolędy, słuchaliśmy bajeczek i opowiadań świątecznych, wykonywaliśmy ozdoby świąteczne itp. Dnia 20 grudnia obchodziliśmy wigilię w przedszkolu. Na początku wszystkie dzieci wspólnie w grupach przygotowały salę i udekorowały stół na świąteczny posiłek. Nie zabrakło przy stole wolnego miejsca dla wędrowca, sianka na stole i ozdób świątecznych. Po projekcji świątecznej bajki pani dyrektor złożyła wszystkim świąteczne życzenia, a potem każde dziecko łamiąc się opłatkiem ze swoimi przyjaciółmi i paniami także składało nawzajem sobie piękne pełne wzruszeń życzenia. A potem kosztowaliśmy świątecznych potraw. To były wzruszające chwile.