20 Listopada 2017

Zabawy adaptacyjne E-mail
Sabina Brzoza
czwartek, 09 marzec 2017

Dnia 7 marca o godzinie 16.30 w naszym przedszkolu odbyło się spotkanie adaptacyjne dla przyszłych przedszkolaków. Na naszych milusińskich czekało mnóstwo niespodzianek. Każda sala zamieniła się w magiczne miejsce w którym dzieci mogły miło spędzić czas na wspólnej zabawie a rodzice poznać grono pedagogiczne i porozmawiać z Pani± dyrektor. Nauczycielki Niezapominajki przygotowały krótkie przedstawienie teatralne a następnie zaprosiły do sal w których dzieci eksperymentowały, wykonywały prace artystyczne oraz brały udział w zabawach sportowych. Regenerację sił zagwarantowała kawiarenka „Witaminki dla chłopczyka i dziewczynki”. Rado¶ci dzieci ( i nie tylko) niebyło końca.  Ponadto każdy maluszek otrzymał upominki i słodki prezencik na pami±tkę. Wszyscy go¶cie opuszczali przedszkole w fantastycznych humorach. Bardzo się cieszymy, że udało nam się zarazić Was naszym optymizmem. Do zobaczenia we wrze¶niu ?

Nasz adres: Ul. Leszka Białego 7, 47-232 Kędzierzyn-KoĽle, tel. (77)4835323