Strona Główna arrow Archiwum wydarzeń arrow Wycieczka Pszczółek i Krasnali

Wycieczka Pszczółek i Krasnali E-mail
Sabina Brzoza
wtorek, 28 marzec 2017

28 marca dzieci z grupy Pszczółek i Krasnali wybrały się na wycieczkę do Sławięcickiego Przedsiębiorstwa Ogrodniczego w ramach warsztatów rozwijających inteligencję przyrodniczą. Dzięki gościnności tamtejszych właścicieli dzieci mogły zwiedzić działki ogrodnicze podziwiając kwitnące rośliny.  Ciekawość wzbudziła szklarnia do której dzieci mogły wejść i przyjrzeć się w jakich warunkach rosną nowo zasadzone rośliny. Gospodyni tego miejsca wnikliwie wytłumaczyła budowę kwiatków oraz nauczyła jak o nie dbać. Największą atrakcją było sadzenie swoich własnych, małych szczepek, które dzieci mogły wziąć na pamiątkę. Trzymamy kciuki za piękne rozrastanie naszych sadzonek a właścicielom Przedsiębiorstwa serdecznie dziękujemy za ciepłe przyjęcie, upominki i słodki poczęstunek.