18 Listopada 2017

Gimanzjali¶ci- dzieciom E-mail
Maria Homoncik
¶roda, 26 kwiecień 2017

Kolejny raz dzieci z grupy z Pszczółki uczestniczyły w projekcie edukacyjnym „Gimnazjali¶ci – dzieciom”. Tym razem odwiedzili¶my pobliski Zespól Szkół Nr 1 . W pracowni chemicznej eksperymentowali¶my razem z uczniami pod kierunkiem pani Karoliny. Były pokazy sztucznych ogni, produkowali¶my „pastę do zębów dla słonia”, zamieniali¶my płyny wodę w mleko i nie tylko .. Każde z nas pokazało, że ma magiczn± moc, bo za pomoc± paluszka rozganiali¶my pieprz oraz potrafili¶my tylko potrz±saj±c próbówk± zmienić kolor płynu. Wykonali¶my też „lampę Alladyna” oraz znaleĽli¶my inne kolory, które znajduj± się w kolorze czarnym. Każde z nas potrafiło oziębić wodę wsypuj±c do wody magiczny proszek. Ale się działo. Bardzo dziękujemy wszystkim uczniom i pani Karolinie za ciekawe eksperymenty. Nie możemy się już doczekać kolejnych do¶wiadczeń.

Nasz adres: Ul. Leszka Białego 7, 47-232 Kędzierzyn-KoĽle, tel. (77)4835323