Strona Główna arrow Archiwum wydarzeń arrow Dzień Dziecka w Niezapominajce

Dzień Dziecka w Niezapominajce E-mail
Anna Tomaszewska
poniedziałek, 05 czerwiec 2017

Dzień Dziecka w "Niezapominajce" to wielkie ¶więto wszystkich dzieci. Już od rana na dzieci czekało mnóstwo atrakcji, które przygotowały dla nich panie w przedszkolu. Pogoda dopisała,wiec zaraz po ¶niadaniu dzieci z wszystkich grup wyszły do ogrodu przedszkolnego. Tam Pani Dyrektor oraz panie złożyły dzieciom serdeczne życzenia z okazji ich ¶więta i zaprosiły do wspaniałej zabawy. Dzieciaki mogły eksperymentować z wod±, sprawdzały co pływa, co tonie, wspólnie z paniami robiły statki wiatraczki i papierowe zabawki wg swoich pomysłów,obserwowały wybuchy tęczowych wulkanów. W innym miejscu samodzielnie przygotowywały miksturę do robienia baniek mydlanych.  W k±ciku kulinarnym  według własnego upodobania i smaku dzieci przygotowywały,każde dla siebie sałatkę owocow±, któr± pałaszowały ze smakiem. Dużym powodzeniem cieszył się k±cik z kolorowymi tatuażami. Po zabawach w przyszła pora na posiłek. Dzieciaki ze smakiem zjadły na dworze pyszn± zupę pomidorow± oraz domowe hamburgery.Po krótkim odpoczynku w salach, dzieci znów z zapałem ruszyły do zabawy. Przed wyj¶ciem do domu każde z dzieci otrzymało prezent.To był wspaniały dzień, pełen u¶miechu, słońca i rado¶ci.Wszystkim dzieciom z okazji Dnia Dziecka życzymy dużo szczę¶cia i samych cudownych dni.

Nasz adres: Ul. Leszka Białego 7, 47-232 Kędzierzyn-KoĽle, tel. (77)4835323