22 Listopada 2017

Teatrzyk Wróbelka Elemelka E-mail
Sabina Brzoza
niedziela, 01 październik 2017

Nasze przedszkolaki są bezpieczne i bardzo dobrze znają przepisy ruchu drogowego. Pokazały to dziś (29 września) podczas zabawy z zaprzyjaźnionymi aktorami z teatru im. Jana Kochanowskiego w Opolu. Naszą Niezapominajkę po raz kolejny odwiedził teatrzyk „Wróbelek Elemelek”. Przedstawienie pod tytułem „Bezpieczny Przedszkolak” miało charakter edukacyjny. Wróbelek wraz ze swoimi przyjaciółmi pouczali o bezpiecznym poruszaniu się na drodze i korzystaniu ze środków komunikacji miejskiej. Dzieci ze wszystkich grup wiekowych z wielkim zainteresowaniem przyglądały się zabawnym przygodom Elemelka i z zaangażowaniem kibicowały mu. Przedstawienie wprawiło wszystkich widzów w cudowny nastrój. Dzieci jak zaczarowane współtworzyły przedstawienie. Było mnóstwo rymowanek i wesołych piosenek. Wybrańcy mieli również okazję wystąpić na scenie ratując Wróbelka z tarapatów.