20 Listopada 2017

Sabina Brzoza
poniedziałek, 06 listopad 2017

Ratownik medyczny

Nasze przedszkole odwiedził wyj±tkowy go¶ć – ratownik medyczny, który opowiedział nam o swojej pracy. Dzieci z uwag± wysłuchały ciekawostek z życia ratownika, wykazały wielkie zainteresowanie i zadawały wiele pytań. Pan ratownik nauczył nas jak postępować w chwili zagrożenia, wyja¶nił kiedy należy dzwonić po pomoc medyczn± i utrwalił numery alarmowe. Przeprowadzili¶my również scenki w których to dzieci wcieliły się w osoby wzywaj±ce pomoc- teraz już dobrze wiemy, jakie informacje należy podać dzwoni±c pod numer 112. Pan ratownik zaprezentował także pierwsz± pomoc a następnie dzieci reanimowały swoje misie pod czujnym okiem ratownika medycznego. Serdecznie dziękujemy za przekazan± wiedzę i złożon± nam wizytę.

Nasz adres: Ul. Leszka Białego 7, 47-232 Kędzierzyn-KoĽle, tel. (77)4835323