Strona Główna arrow Kronika 2017/2018 arrow Festyn Rodzinny w Niezapominajce

Sabina Brzoza
wtorek, 12 czerwiec 2018

Festyn Rodzinny w Niezapominajce

9 czerwca w naszym ukochanym przedszkolu wspólnie ¶więtowali¶my Dzień Matki, Ojca oraz Dzień Dziecka. Nasze cudowne mamusie miały okazję skorzystać z k±cika urody, tatusiowie rozegrali fantastyczny mecz siatkówki a dzieciaczki ¶wietnie bawiły się z niezawodnym Panem „Żab±”. Ponadto czekały atrakcyjne prezenciki w „skarbcu niespodzianek”, przepyszne ciasta w naszej przedszkolnej kawiarence, wy¶mienite sałatki, bigosik i kiełbaski prosto z grilla. Dzieci z chęci± ustawiały się w kolejce do malowania twarzy, tatuaży i plecenia kolorowych warkoczyków. Niezapominajka jak zwykle stanęła na wysoko¶ci zadania i zapewniła atrakcje dla każdej księżniczki i rycerza. Przyjechali również przedstawiciele Policji oraz Inspekcji Ruchu Drogowego, którzy odkrywali przed nami tajemnice swojego zawodu, a koniki woziły chętne dzieci po osiedlu. Wewn±trz budynku natomiast czekała kolejna niespodzianka -  fotobudka, dzięki której utrwalili¶my u¶miechy na każdej buĽce.
Dziękujemy serdecznie wszystkim za wasz± obecno¶ć, super zabawę i pomoc w organizacji festynu!

Nasz adres: Ul. Leszka Białego 7, 47-232 Kędzierzyn-KoĽle, tel. (77)4835323