Kronika 2018/2019

Autor tekstu: Sabina Brzoza
niedziela, 20 styczeń 2019

Muzyka otwiera serca

Podczas tegorocznego koncertu noworocznego wszyscy utwierdzili¶my się, że muzyka otwiera nawet najbardziej zatwardziałe serduszka. A to wszystko za spraw± naszych milusińskich, którzy dali z siebie wszystko podczas koncertu 17 stycznia br. w DK Chemik. Dzieciaczki ze wszystkich grup przygotowały naprawdę wielki show dla swoich ukochanych rodziców. Zabieraj±c ich w karnawałow± wycieczkę po całym ¶wiecie zaprezentowały się w dwóch tańcach. Towarzyszyły im również „głębokie” cytaty o muzyce oraz wielojęzyczne powitania. Nasz± podróż zakończyli¶my oczywi¶cie w ukochanej Polsce ¶wietnie się bawi±c przy piosence M. Jeżowskiej „Marzenia się spełniaj±”. Atmosfera zarówno na scenie jak i na widowni była cudowna, szczę¶liwe twarze dzieci i zachwyt w oczach rodziców s± bezcenne.
Gratulujemy cudownych występów naszym ukochanym przedszkolaczkom a Wam Kochani Rodzice dziękujemy za obecno¶ć i miłe słowa ?

Nasz adres: Ul. Leszka Białego 7, 47-232 Kędzierzyn-KoĽle, tel. (77)4835323