Kronika 2019/2020

Autor tekstu: Sabina Brzoza
wtorek, 26 marzec 2019

Witamy Panią Wiosnę !

21 marca zgodnie z tradycją nasze kochane przedszkolaczki wyszły na ulicę z głośnym okrzykiem „My chcemy wiosnę!”. Wędrowaliśmy uliczkami osiedla w cudownych - wiosennych nakryciach głowy a to wszystko za sprawą  fantastycznych rodziców, którzy bardzo pomysłowo podeszli do zadania jakie im postawiono. Na kapeluszach zawitały kolorowe kwiatuszki, ptaszki i inne wiosenne oznaki. Naszemu spacerowi towarzyszyła oczywiście Panna Marzanna stworzona przez dzieci z kółka plastycznego. Jednak po skandowaniu „Precz zimo zła!” kukła odeszła a na niebie dostrzegliśmy pierwsze promyczki wiosennego słoneczka. Na przedszkolnym ogródku powstały przepiękne wiosennie arcydzieła autorstwa naszych milusińskich. Natomiast na dolnym holu wprowadziła się Pani Wiosna wraz ze swoją garderobą.