Kronika 2018/2019

Autor tekstu: Maria Homoncik
czwartek, 28 marzec 2019

Informator

Krok po kroku jak zapisać dziecko do Publicznego Przedszkola Nr 24 „Niezapominajka” w Kędzierzynie – Koźlu.

1. Rodzicu zapisując dziecko do przedszkola po raz pierwszy należy wypełnić w formie elektronicznej Wniosek o przyjęcie do publicznego przedszkola znajdujący się na stronie internetowej pod adresem www.kedzierzynkozle.przedszkola.vnabor.pl.
Osoby nie mające dostępu do Internetu wypełniają go odręcznie. Wnioski w formie papierowej można również pobrać w przedszkolu lub wydrukować ze strony internetowej elektronicznego systemu.

2. Rodzice chcący ubiegać się o miejsce w Publicznym Przedszkolu nr 24 we wniosku wymieniają to przedszkole na 1miejscu.
Mogą również wskazać jeszcze 2 przedszkola wg preferencji.

3. Składanie przez rodziców wypełnionych Wniosków o przyjęcie do Publicznego Przedszkola nr 24 w Kędzierzynie- Koźlu odbywać się będzie od 01.04.2019 r. godz.9:00- do 15.04.2019 r. godz. 14:30
Niezależnie od sposobu wypełnienia Wniosku (odręcznie bądź w formie wydruku komputerowego) należy go złożyć w przedszkolu- umieszczonym na pierwszej pozycji (tzw. przedszkolu pierwszego wyboru).

4. Niezłożenie w określonym terminie wypełnionego Wniosku do przedszkola pierwszego wyboru spowoduje nieujęcie dziecka w procesie rekrutacji.

5. Komisja rekrutacyjna powołana przez dyrektora przedszkola rozpatrzy złożone wnioski przyznając odpowiednia ilość punktów wg regulaminu.

6. Dnia 08.05.2019 r. godz. 09:00 nastąpi  publikacja  list kandydatów zakwalifikowanych i niezakwalifikowanych do przedszkola.

7. Aby dziecko zostało przyjęte do przedszkola, do którego zostało zakwalifikowane rodzice składają, od 08.05.2019 r. godz. 09:00 do 15.05.2019 r. godz. 14:00 dokument  Potwierdzenie woli uczęszczania do przedszkola ( do pobrania ze strony internetowej lub w przedszkolu).
Niezłożenie dokumentu w określonym terminie jest jednoznaczne z rezygnacją z miejsca w tym przedszkolu, tym samym  dziecko nie zostanie ujęte na liście dzieci przyjętych.

8. Dnia 21.05.2019 r. godz.9:00 nastąpi publikacja list kandydatów  przyjętych i nieprzyjętych do Przedszkola Publicznego Nr 24.

9. Jeżeli pozostaną wolne miejsca w Publicznym Przedszkolu nr 24 nastąpi po tym terminie rekrutacja uzupełniająca

Wszelkich informacji chętnie udzielimy w przedszkolu.

ZAPRASZAMY DO NASZEGO PRZEDSZKOLA

Adres do korespondencji:
Przedszkole Publiczne Nr 24 „Niezapominajka”
ul. Leszka Białego 7
47-232 Kędzierzyn-Koźle