Publiczne Przedszkole Nr 24 "Niezapominajka" w Kędzierzynie-Koźlu

Po balu dzieci ze starszych grup wzięły udział w konkursach na temat wiedzy o zdrowiu przeprowadzonych przez mgr Małgorzatę Swoszowską oraz Joannę Bogaczek. Konkursy dotyczyły dbania o higienę, prawidłowego odżywiania się oraz dbałości o kondycję fizyczną. Dzieci musiały odgadnąć co należy robić aby dbać o higienę, musiały również rozróżnić zdrowe i niezdrowe produkty spożywcze oraz wykazać się kondycją fizyczną i trafić piłeczką do kosza. Na zakończenie dzieci wzięły udział w Quizie wiedzy na temat zdrowia. W nagrodę za udział każde dziecko otrzymało odznakę „Gwiazdy koszykówki”, słodką pomarańczę oraz książeczkę z zagadkami do rozwiązywania. dzieci były bardzo zadowolone.

 

Ul. Leszka Białego 7, 47-232 Kędzierzyn-Koźle,