Publiczne Przedszkole Nr 24 "Niezapominajka" w Kędzierzynie-Koźlu

10 lutego chłopcy z grupy Krasnali i Tygrysków reprezentowali nasze przedszkole w II Halowym Turnieju Piłki Nożnej , który odbył się w Szkole Podstawowej nr 9. Chłopcy podzieleni na dwa zespoły rozegrali po trzy mecze z drużynami  z innych  przedszkoli. Drużyny, które w tych meczach zdobyły najwięcej goli zagrały w finale o puchar pani dyrektor Szkoły Podstawowej nr 9.  Z ogromna dumą informuję, że  nasze Przedszkole zajęło             I miejsce a chłopcy z grupy Tygrysków zagrali w meczu finałowym z Przedszkolem nr 9. Zwycięska drużyna wystąpiła w składzie: Dawid Wilczek - bramkarz, Mateusz Mielimączka, Jakub Trojnar, Tymoteusz Sroka, Łukasz Gucwiński, Piotr Krajza, Jan Bartoszek i Maciek Malinowski. Mateusz Mielimączka otrzymał dyplom dla najlepszego zawodnika, zdobył osobiście 15 goli.

 

Ul. Leszka Białego 7, 47-232 Kędzierzyn-Koźle,