Publiczne Przedszkole Nr 24 "Niezapominajka" w Kędzierzynie-Koźlu

Do "Niezapominajki" 26 lutego 2014r. przybyli licznie niezwykli goście ... dzieci, które już od września staną się przedszkolakami.
Z ciekawością i zainteresowaniem dzieci wraz z rodzicami obejrzeli przedstawienie pt. "Szukam przyjaciela" w wykonaniu pracowników naszego przedszkola. Pani dyrektor przywitała wszystkich przybyłych serdecznie, a następnie zaprosiła dzieci do zwiedzania przedszkola. W każdej sali czekała miła niespodzianka ...
W sali o nazwie "Instytut małego naukowca" na dzieci czekało wiele atrakcji: były zabawy archeologiczne, doświadczenia z powietrzem, zabawy badawcze - łączenie kolorów, obserwacje przyrodnicze, a także bańki mydlane. Dzieci chętnie malowały farbami, lepiły z ciastoliny oraz ozdabiały korony według własnego pomysłu w "Przedszkolnej pracowni artystycznej", w której także ochoczo korzystały z malowania twarzy, dzięki czemu zamieniały się w przeróżne postacie. Dużym powodzeniem cieszył się także tor przeszkód na stacji "Brykające Tygryski", za pokonanie którego dzieciom wręczono medale, w nagrodę maluchy mogły korzystać z przedszkolnej ślizgawki i innych atrakcji. A swoje zainteresowania aktorskie oraz muzyczne dzieci mogły zrealizować w sali teatralnej, gdzie śpiewom i tańcom nie było końca. Po wspaniałej zabawie na dzieci i rodziców czekał poczęstunek w kawiarence "Witaminki dla chłopczyka i dziewczynki", która serwowała domowe wypieki naszych pań kucharek oraz owocowe koreczki, marchewkę i napoje. Cieszymy się, że smakowało:)
Wszyscy wychodzili z przedszkola zadowoleni i uśmiechnięci, a na pożegnanie otrzymali specjalny prezent - kule śniegowe.
Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy skorzystali z zaproszenia i przyszli na Dzień Adaptacyjny oraz za miłe zabawy i rozmowy.

 Pozdrawiamy!!!!

Ul. Leszka Białego 7, 47-232 Kędzierzyn-Koźle,

Przedszkole Nr 24 w Kędzierzynie-Koźlu