Publiczne Przedszkole Nr 24 "Niezapominajka" w Kędzierzynie-Koźlu

W piątek 21 marca dzieci z naszego przedszkola radośnie witały pierwszy dzień wiosny. W ten piękny, słoneczny poranek wszyscy wybraliśmy się na spacer alejkami naszego osiedla wraz z zimową panną Marzanną, wykonaną przez dzieci z kółka plastycznego. Przedszkolaki radośnie maszerowały wymachując kolorowymi wsążeczkami oraz wręczając napotkanym przechodniom "uśmiechnięte kwiatuszki", symbolizujące wiosnę. Nie zabrakło wspólnych zabaw i okrzyków. Każda grupa zaśpiewała przygotowaną piosenkę o wiośnie. Marzanna została spalona i pożegnana okrzykami przedszkolaków: "Żegnaj zimo na rok cały! Wiosnę byśmy teraz chciały".  Mamy nadzieję, że wiosenna pogoda z nami zostanie, a wraz z nią słoneczne dni, śpiewające ptaki i zieleń drzew! Wiosno witaj....!

 

Ul. Leszka Białego 7, 47-232 Kędzierzyn-Koźle,