Publiczne Przedszkole Nr 24 "Niezapominajka" w Kędzierzynie-Koźlu

Nasze przedszkole Niezapominajka posiada tytuł Szkoły Odkrywców Talentów, dlatego każdego dnia podczas różnorodnych działań rozwijajmy talenty naszych wychowanków. Takie odkrywanie świata to wielka przygoda, podczas której dzieci mają możliwość rozwijania twórczości, kreatywności i poznawania otaczającego świata.
W dniach 22.04- 25.04 odbył się Tydzień Talentów, którego celem było rozbudzenie wśród dzieci  potrzeby poznawania obserwowanych zjawisk, kształtowanie postawy badawczej wobec świata, życia i ludzi odkrywanie własnych możliwości i uzdolnień artystycznych, rozwijanie wyobraźni i kreatywności, odczuwanie radości i satysfakcji z pozytywnych efektów działań.
Pierwszego dnia w "Laboratorium pomysłowego naukowca" dzieci miały możliwość przeprowadzania różnorodnych doświadczeń, eksperymentowania, stawiania hipotez i wyciągania wniosków. Kolejnego dnia w Pracowni plastycznej "Pędzelek" powstały domy naszych marzeń. Kolejnego dnia przeobraziliśmy się w aktorów i w teatrzyku "Kukiełka" wystawiliśmy sztuki teatralne dla naszych kolegów i koleżanek. Ostatniego dnia w Akademii muzycznej "Pląsik" odbyliśmy podróż do krainy muzyki, w której zaprezentowaliśmy nasze talenty taneczne, muzyczne i umiejętności gry na instrumentach. A w trakcie naszych zabaw nasi mali fotografowie z kółka fotograficznego wykonali piękne zdjęcia, które można zobaczyć poniżej.
To była ciekawa przygoda, w której dzieci zaprezentowały liczne talenty i osiągnęły wiele sukcesów.

 

Ul. Leszka Białego 7, 47-232 Kędzierzyn-Koźle,