Publiczne Przedszkole Nr 24 "Niezapominajka" w Kędzierzynie-Koźlu

Dnia 29.05.2014r. dzieci z grupy Biedronek zaprosiły do przedszkola swoich najbliższych, aby pochwalić się zdolnościami matematycznymi oraz posiadanymi talentami. Tego dnia dzieci złożyły wizytę w Zaczarowanej Krainie Liczb, w której odwiedziły magiczne ogrody i ich mieszkańców.  Pluszowe zwierzątka postanowiły zaprosić wszystkich na cyrkowe przedstawienie. Lecz skrzat Przewrotnik,  strasznie psocił i pozabierał wszystkie pomoce i przedmioty potrzebne do występów. Na szczęcie dzieci spotkały wróżkę Niezapominajkę, która zaoferowała swoja pomoc, a dzieci musiały wykonać różne zadania matematyczne i w  Krainie Liczb znowu zagościł ład i porządek.
Na koniec spotkania odbyły się pokazy cyrkowe. To były fantastyczne zabawy. Dzieci z grupy Biedronek posiadają wiele talentów i zdolności matematycznych.

 

Ul. Leszka Białego 7, 47-232 Kędzierzyn-Koźle,