Publiczne Przedszkole Nr 24 "Niezapominajka" w Kędzierzynie-Koźlu

RODZINKO BĄDŹ W FORMIE ... to hasło tegorocznego festynu rodzinnego, który odbył się w "Niezapominajce" 14 czerwca 2014r. Pomimo wiatru oraz przelotnych opadów deszczu, Pani dyrektor Urszula Szałaj, pełna optymizmu, przywitała wszystkich bardzo gorąco. Na szczęście nasi niezawodni rodzice oraz przedszkolaki nie przestraszyli się pogody i tłumnie przybyli na nasz festyn.
Na placu przedszkolnym wyrosły stragany z najrozmaitszymi atrakcjami. Można było się posilić przy grillu oraz skosztować pysznego ciasta. W "salonie urody" dzieciaki zamieniały się w dowolne postacie, a na stoisku "Szczęśliwy traf" mogły wylosować prezent - niespodziankę. Zabawy dla najmłodszych poprowadził CLOWN DYZIO - zapraszał do zabawy na dmuchanych zamkach, przeprowadzał konkursy, częstował cukierkami, a na koniec także słodką cukrową watą. Rozdawał też dzieciom baloniki z helem. Jak co roku odbył się także międzygrupowy mecz siatkówki. A na koniec, w strugach deszczu na sygnale przyjechała do nas straż pożarna.
Dziękujemy wszystkim za zaangażowanie w przygotowanie festynu oraz za wytrwałość oraz optymistyczną postawę !.

 

 
 

Ul. Leszka Białego 7, 47-232 Kędzierzyn-Koźle,