Publiczne Przedszkole Nr 24 "Niezapominajka" w Kędzierzynie-Koźlu

Zakończenie roku w grupie Krasnali odbyło się 12 czerwca i było zakończeniem innym niż dotąd. Dzieci zaprezentowały przedstawienie pt. „Brzydkie Kaczątko” dla swoich rodziców, którzy byli bardzo wzruszeni i dumni. Po przedstawieniu odbyło się uroczyste wręczenie upominków od pani dyrektor oraz rodziców dzieci. Następnie rozpoczęła się dyskoteka prowadzona przez pana Tomka, którego wszystkie dzieci znają i uwielbiają. Zabawa była bardzo wesoła, wszyscy bawili się razem: dzieci, rodzice, wychowawczynie grupy. W przerwach między tańcami można było napić się i poczęstować smakołykami przy szweckim bufecie. To było wspaniałe zakończenie, za które serdecznie dziękujemy wszystkim Rodzicom. Bez Was drodzy Rodzice nie byłoby tak wspaniale.

 

 

Ul. Leszka Białego 7, 47-232 Kędzierzyn-Koźle,