Publiczne Przedszkole Nr 24 "Niezapominajka" w Kędzierzynie-Koźlu

STAR - Sieć Twórczego Aktywnego Rozwoju4 czerwca w naszym przedszkolu odbyło się uroczyste zakończenie rocznej współpracy nauczycieli z przedszkoli optymistycznych z Kędzierzyna-Koźla w ramach sieci STAR (Sieć Twórczego Aktywnego Rozwoju). Uczestnikami spotkania byli: pani Mirela Nawrot- autorka programu „Optymistyczne Przedszkole”,  pani Bożena Łotecka – Dyrektor Zespołu Szkół Miejskich Nr 1, Kierownik Zarządu Oświaty z Kędzierzyna- Koźla, pracownicy Urzędu Miasta Kędzierzyna- Koźla oraz nauczyciele i dyrektorzy przedszkoli biorących udział w sieci.  Spotkanie rozpoczęło się  wykładem niezależnej konsultantki do spraw oświatowych - pani dr Danuty Elsner. Tematem wykładu było „Zrozumieć Sieć. Sieć współpracy i samokształcenia. Nowa forma doskonalenia nauczycieli”. Kolejnym punktem programu była „Giełda pomysłów” czyli czas wspólnych dyskusji, rozmów na nurtujące nauczycieli tematy z możliwością wglądu do wypracowanych przez przedszkola dokumentacji, reportaży, ciekawych pracy plastycznych. Na koniec nauczycielki naszego przedszkola przedstawiły ewaluację pracy sieci STAR, zarówno mocne jak i słabe strony wspólnej pracy.

W przyszłym roku zamierzamy kontynuować współpracę w ramach sieci, chcemy doskonalić swoje umiejętności i poszerzać wiadomości.

 

 

 

Ul. Leszka Białego 7, 47-232 Kędzierzyn-Koźle,