Publiczne Przedszkole Nr 24 "Niezapominajka" w Kędzierzynie-Koźlu

"Niezapominajka" chętnie wspiera wszelkie akcje charytatywne, dlatego też przyłączyła się do 22 finału WIELKIEJ ORKIESTRY ŚWIĄTECZNEJ POMOCY. Po zarejstrowaniu się i odebraniu puszek rozpoczęto zbiórkę pieniędzy w naszym przedszkolu. W dniach od 13 do 17 stycznia dzieci wraz z rodzicami wspierali WOŚP i szczytny cel: ratowanie życia dzieci i godną opiekę medyczną seniorów. Za okazane serce darczyńcy otrzymywali czerwone serduszka - naklejki, nabyć można było także ciasteczka z wróżbą noworoczną oraz śniegowe kule. Wiadomo jednak, że żadna z akcji nie odniosła by sukcesu bez wsparcia naszych rodziców oraz przedszkolaków. Bardzo wszystkim dziękujemy za zaangażowanie oraz zrozumienie, że inni potrzebują naszej pomocy!!! Dzięki Wam mogliśmy oddać małą cegiełkę jako wkład w zakup sprzętu medycznego. Zebrana kwota w całości została wpłacona na konto fundacji WOŚP. 

Mamy ogromną nadzieję, że w przyszłym roku również będziecie grać razem z nami!

Dziękujemy!

Ul. Leszka Białego 7, 47-232 Kędzierzyn-Koźle,