Publiczne Przedszkole Nr 24 "Niezapominajka" w Kędzierzynie-Koźlu

10.02.14 Chłopcy z naszego przedszkola wzięli udział w II Halowym Turnieju Piłki Nożnej Przedszkolaków o Puchar Dyrektora Publicznej Szkoły Podstawowej nr 9 w Kędzierzynie- Koźlu. Chłopcy z grupy Tygrysków oraz Krasnali udali się do szkoły nr 9 gdzie czekało na nich wiele niespodzianek. Na początku przywitano nas na sali gimnastycznej gdzie spotkaliśmy się wraz z innymi przedszkolami. Następnie udaliśmy się na rozgrzewkę na torze przeszkód po czym dzielnie ruszyliśmy na boisko. Po rozgrywkach piłkarskich ugoszczono nas słodkościami i napojami, dzieci mogły odwiedzić klasopracownię pierwszoklasistów i pobawić się w świetlicy szkolnej. Okazało się, że w naszym przedszkolu, które nie na darmo posiada tytuł „Szkoły odkrywców talentów” kryło się wielu wspaniałych piłkarzy dzięki czemu otrzymaliśmy wyróżnienia dla najlepszych zawodników turnieju dla Dawida Wilczka i Łukasza Gucwińskiego. Tytuł najlepszego zawodnika turnieju otrzymał Mateusz Mielimączka. Wszyscy trzej chłopcy otrzymali darmowy miesięczny trening w szkółce piłkarskiej. Cała nasza drużyna zdobyła I miejsce w turnieju i otrzymała puchar dyrektora! Chłopcy byli z siebie bardzo dumni. Wszyscy zawodnicy otrzymali dyplomy a grupa naszych kibiców otrzymała upominki i dyplomy za wspieranie swojej drużyny. To był dzień pełen wrażeń.

10.02.14 Chłopcy z naszego przedszkola wzięli udział w II Halowym Turnieju Piłki Nożnej Przedszkolaków o Puchar Dyrektora Publicznej Szkoły Podstawowej nr 9 w Kędzierzynie- Koźlu. Chłopcy z grupy Tygrysków oraz Krasnali udali się do szkoły nr 9 gdzie czekało na nich wiele niespodzianek. Na początku przywitano nas na sali gimnastycznej gdzie spotkaliśmy się wraz z innymi przedszkolami. Następnie udaliśmy się na rozgrzewkę na torze przeszkód po czym dzielnie ruszyliśmy na boisko. Po rozgrywkach piłkarskich ugoszczono nas słodkościami i napojami, dzieci mogły odwiedzić klasopracownię pierwszoklasistów i pobawić się w świetlicy szkolnej. Okazało się, że w naszym przedszkolu, które nie na darmo posiada tytuł „Szkoły odkrywców talentów” kryło się wielu wspaniałych piłkarzy dzięki czemu otrzymaliśmy wyróżnienia dla najlepszych zawodników turnieju dla Dawida Wilczka i Łukasza Gucwińskiego. Tytuł najlepszego zawodnika turnieju otrzymał Mateusz Mielimączka. Wszyscy trzej chłopcy otrzymali darmowy miesięczny trening w szkółce piłkarskiej. Cała nasza drużyna zdobyła I miejsce w turnieju i otrzymała puchar dyrektora! Chłopcy byli z siebie bardzo dumni. Wszyscy zawodnicy otrzymali dyplomy a grupa naszych kibiców otrzymała upominki i dyplomy za wspieranie swojej drużyny. To był dzień pełen wrażeń.

Ul. Leszka Białego 7, 47-232 Kędzierzyn-Koźle,