Publiczne Przedszkole Nr 24 "Niezapominajka" w Kędzierzynie-Koźlu

Jest taki jeden dzień, no może dwa dni w roku,       

To święto Babci i Dziadka,

Łza wówczas kręci się w oku...

Według kalendarza Dzień Babci i Dziadka to 21 i 22 styczeń. W tym roku w naszej ,,Niezapominajce" nasi kochani Dziadkowie odwiedzili nas w dniach 31 stycznia oraz 1 lutego. Dzieci już od dawna ćwiczyły piękne tańce, uczyły się piosenek i wierszyków, aby sprawić dziadkom wiele radości i aby właśnie w ten sposób wyrazić jak bardzo dziadków kochają. Po części artystycznej na miłych gości oraz dzieci czekał słodki poczęstunek przygotowany dzięki pomocy rodziców, serdecznie dziękujemy! Dzieciaki wręczyły dziadkom własnoręcznie wykonane laurki z życzeniami. Po udanej uroczystości dziadkowie zabrali swoje wnuki i wnuczki do domu, aby wspólnie świętować. Mamy nadzieje, że to był wyjątkowy dzień...

 

Ul. Leszka Białego 7, 47-232 Kędzierzyn-Koźle,