Publiczne Przedszkole Nr 24 "Niezapominajka" w Kędzierzynie-Koźlu

Dnia 25 kwietnia 2012 r. naszą ,,Niezapominajkę" odwiedził gość z Urzędu Miasta - Pani Elżbieta Czeczot (Przewodnicząca Rady Miasta Kędzierzyna - Koźla). Pani Elżbieta spotkała się z dziećmi z grupy ,,Tygrysków" i ,,Krasnali". Przywiozła ze sobą wielką, piękną, kolorową książkę z wierszami dla dzieci autorstwa m.in. Jana Bzechwy. W czasie spotkania przeczytała dzieciom takie wiersze jak: ,,Lokomotywa", ,,Rzepka" oraz ,,Słoń Trąbalski". Dzieci słuchały z ogromnym zainteresowaniem. Jednak czytane wiersze znane są naszym przedszkolakom, więc chętnie pomagały i głośno recytowały. Posypały się głośne brawa dla naszego gościa. W prezencie otrzymaliśmy od Pani Elżbiety przyniesioną książkę ze zbiorem wierszy dla dzieci. Bardzo ucieszył nas ten gest. Nasza Pani dyrektor w podziękowaniu za mile spędzony czas i podarowany prezent wręczyła Pani Przewodniczącej pamiątkowy dyplom. Czekamy na kolejną wizytę z Urzędu Miasta!!!

 

Ul. Leszka Białego 7, 47-232 Kędzierzyn-Koźle,

Przedszkole Nr 24 w Kędzierzynie-Koźlu