Publiczne Przedszkole Nr 24 "Niezapominajka" w Kędzierzynie-Koźlu

Na farmie Pana McDonalda ...

...Pan McDonald farmę miał ija, ija, o. Na niej zwierzątka hodował ija, ija, o .... właśnie tą znaną i lubianą przez wszystkich piosenką dzieci z grupy Żabki rozpoczęły dnia 20.05.2013r. zajęcia otwarte dla dzieci i rodziców pt: ,,Zwierzątka z wiejskiego podwórka - wesołe zabawy dla dzieci i rodziców". W spotkaniu wzięło udział 15 dzieci wraz ze swoimi rodzicami, dziadkami a także młodszym i starszym rodzeństwem. Miło nam było także gościć panią dyrektor. Wśród zwierzątek wystąpiły kurki, krówki, kotki, kaczki oraz pieski. Zwierzątka zaprezentowały się pięknie w piosence ,,Pan McDonald farmę miał" oraz podczas zabaw muzyczno - ruchowych. Dzieci miały także możliwość zaprezentowania swoich umiejętmności matematycznych, ruchowych, manualnych, rozwiązywały zagadki, a także wykazały się dużą spostrzegawczością wzrokową i słuchową. Potem nastąpił szereg zadań i zabaw z udziałem rodziców, którzy bawili się doskonale i wspaniale współpracowali ze swoimi pociechami. Spotkanie zakończyliśmy wspólnym tańcem - zabawą ,,Kaczuchy". Na sam koniec farmer przyniósł dla nas niespodziankę - balony, takie magiczne - wyczarowaliśmy z nich pieski, które dzieci zabrały ze sobą na pamiątkę do domu. To było bardzo udane i pracowite popołudnie. Mam nadzieję, że wszystkim się podobało !.

 

 

Rodzicom raz jeszcze dziękuję za aktywny udział i miłe wpisy na kosteczkach. Najcenniejsze i tak pozostają uśmiechy Państwa dzieci i radość ze wspólnie spędzonego czasu !.

Ul. Leszka Białego 7, 47-232 Kędzierzyn-Koźle,