Publiczne Przedszkole Nr 24 "Niezapominajka" w Kędzierzynie-Koźlu

W Dzień Matki 26 maja 2012 r. w Niezapominajce odbył się doroczny festyn rodzinny. Tegoroczna impreza była pełna niespodzianek i świetnej zabawy dla całej rodziny. Dzieci z okazji Dnia Matki przgotowały występy artystyczne, które zostały bardzo życzliwie przyjęte. Wśród różnych atrakcji królował Pan Żaba, który bawił dzieci i rodziców grami pod hasłem Euro 2012. Dzieci malowały twarze w salonie urody, grały w różne gry sportowe, rozgrywki szachowe, a dla rodziców zorganizowane zostały zabawy sportowe pod hasłem "Trening  przed Euro". Specjalnym gościem był też pan policjant, który odwiedził nas na motorze. Bogato zaopatrzony bufet (pyszne wypieki, sałatki ) przgotowany przez  nasze mamusie, był wielką atrakcją festynu. Dopisała nam pogoda i wszyscy świetnie się bawili.

 


Ul. Leszka Białego 7, 47-232 Kędzierzyn-Koźle,