Publiczne Przedszkole Nr 24 "Niezapominajka" w Kędzierzynie-Koźlu

 Święto chłopaków ...

Od samego rana w wielkiej tajemnicy dziewczynki szykowały dla chłopaków laurki, medale oraz prezenciki. Z jakiej okazji to całe zamieszanie? Z okazji DNIA CHŁOPAKA, który uroczyście obchodziły dziś wszystkie dzieciaki w ,,Niezapominajce,,. Nasi mali mężczyźni wzięli udział w zabawach i konkursach, podczas których mogli wykazać się swoimi talentami i sprawnością ruchową. Dziewczynki dzielnie kibicowały swoim kolegom, a następnie wręczyły chłopakom prezenty i uściskały ich. Nie zabrakło także serdecznych życzeń oraz głosnego ,,Sto lat,,. Na wszystkie przedszkolaki czekały także słodkości i wspólne świętowanie. To był dzień pełen wrażeń, uśmiechów i niespodzianek. Bardzo cieszymy się, że mamy w przedszkolu takich wspaniałych chłopaków i wszystkim życzymy wszystkiego najlepszego !.

 

Ul. Leszka Białego 7, 47-232 Kędzierzyn-Koźle,