Publiczne Przedszkole Nr 24 "Niezapominajka" w Kędzierzynie-Koźlu

Karnawał to fantastyczny czas nie tylko dla dorosłych, ale przede wszystkim dla naszych milusińskich. Dla dzieci bal karnawałowy to niezwykły czas, często wyczekiwany z niecierpliwością przez wiele tygodni. W naszej "Niezapominajce" także odbył się Wielki Bal Karnawłowy pod hasłem "W krainie baśni".

17 stycznia nasze przedszkole zamieniło się w magiczny,kolorowy świat bajek i baśni. Gdy wybiła upragniona godzina sala balowa wypełniła się przedszkolakami i paniami. Dzieci przebrane w różnorodne, przepiękne stroje bawiły się w rytm muzyki i śpiewu DJ Tomka. Dziewczynki zamieniły się w piękne królewny, księżniczki, wróżki, anioły; chłopcy natomiast najchętniej wybierali strój spidermena, batmana, rycerza, kowboja. Podczas trwania zabawy odbyły się różne quizy i konkursy. W przerwie balu dzieci zostały zaproszone na "słodki poczęstunek", za którego przygotowanie serdecznie dziękujemy naszym niezawodnym rodzicom. Pamiątką z balu z pewnością będą karnawałowe zdjęcia. Wspólna zabawa przysporzyła wiele radości naszym pociechom i pozostawiła w ich pamięci niesamowite wrażenia!

Dziękujemy wszystkim za udaną zabawę i zapraszamy za rok!

 

{mosimage}  {mosimage}

{mosimage}  {mosimage}

{mosimage}  {mosimage}

{mosimage}  {mosimage}

{mosimage}  {mosimage}

{mosimage}  {mosimage}

{mosimage}  {mosimage}

{mosimage}

Ul. Leszka Białego 7, 47-232 Kędzierzyn-Koźle,