Publiczne Przedszkole Nr 24 "Niezapominajka" w Kędzierzynie-Koźlu

Dnia 22 stycznia 2013r. w Publicznym Przedszkolu Nr 24 odbyła się uroczystość z okazji Dnia Babci i Dnia Dziadka. Uroczystość rozpoczęła pani dyrektor Urszula Szałaj, która serdecznie powitała przybyłych gości.

Babcia i Dziadek to słowa, które każdemu dziecku kojarzą się z ciepłem, z miłością i wszystkim do dobre, znajome i bezpieczne. Nikt inny na świecie nie ma tyle zrozumienia i cierpliwości dla dużych i małych problemów dzieci. Nikt inny nie potrafi tak opowiadać bajek i sprawić, że smutki pryskają niczym bańka mydlana. Dlatego dzieci z całego serduszka chciały podziękować swoim Babciom i Dziadkom oraz wyrazić swoją miłość. Zaprosiły więc dziadków do przedszkola z okazji ich święta i przygotowały mnóstwo niespodzianek.

Najważniejszą częścią dnia były występy dzieci. Małe żabki przygotowywały się dzielnie i wytrwale przez wiele dni i tego dnia rano były niezwykle przejęte i ciekawe czy Babciom i Dziadkom występ się spodoba. W napięciu czekały na przybywających gości i z niecierpliwością zaglądały przez drzwi krzycząc, że ich Babcia i Dziadek już są. Po uroczystym wejściu do sali i przywitaniu dziadków wierszem, dzieci zatańczyły szalony taniec i odśpiewały piosenki. Dzieci złożyły także serdeczne życzenia i zaprezentowały kilka zabaw przy muzyce, a także pięknie zagrały na instrumentach. Wszyscy wypadli znakomicie a na twarzach dziadków widac było radość i wzruszenie!

Następnie dzieciaki obdarowały Babcie i Dziadków prezentami i laurkami, nie zabrakło miłych ciepłych słów, buziaczków i przytulania. Wnuki zaprosiły dziadków na słodki poczęstunek i wszyscy wspólnie świetowali. Było to bardzo miłe i wyjątkowe spotkanie, dziękujuemy wszystkim Państwu za uświetnienie naszej uroczystości. A pewne jest jedno ....
.... Babcie i Dziadkowie możecie być dumni z takich kochanych wnuków!!!!! Zapraszamy Was znów za rok i już nie możemy się doczekać kolejnych chwil wspólnie spędzonych!!!

P.S. A wszystkim rodzicom z całego serca dziękuję za zaangażowanie i pomoc przy organizacji tej uroczystości i za to, że na Państwa zawsze można liczyć!

 

 

Ul. Leszka Białego 7, 47-232 Kędzierzyn-Koźle,