Publiczne Przedszkole Nr 24 "Niezapominajka" w Kędzierzynie-Koźlu

22 luty to ostatni dzień pobytu w naszym przedszkolu studentów biorący udział w Projekcie Kindergarten. W ciągu trzech tygodni bardzo zżyliśmy się z naszymi praktykantami, a szczególnie z Aloną z Ukrainy, którą towarzyszyła w pracy i zabawie naszym najstarszym "Krasnalom". Z Aloną dzieci poznawały angielskie słówka, ale także ukraińską kulturę i zwyczaje. W ostatnim dniu dzieci i rodzice mieli  możliwość poznać także wschodnią  potrawę - bliny ukraińskie czyli pyszne naleśniki z serem oraz makiem i miodem. Degustacja odbyła się w holu naszego przedszkola, w klimacie i stylu ukraińskim. Mamy nadzieję, że wszystkim smakowała taka "wersja"  naleśników. Nam smakowało bardzo.

 

 

Ul. Leszka Białego 7, 47-232 Kędzierzyn-Koźle,

Przedszkole Nr 24 w Kędzierzynie-Koźlu